fbpx Умови співпраці | Velona

Зверніть увагу, ціни на сайті вказані оптові, роздрібні вищі на 200 грн.

На товари, які знаходяться у розділі "Розпродаж" націнка не нараховується.

Гуртове замовлення повинне складатися з 3-х і більше виробів, будь-якого кольору і розміру.

Необхідну консультацію у менеджера можна отримати за телефоном  +38 (096) 404 4754   - з 9:00 до 18:00 - з понеділка по п'ятницю, в суботу з 10:00 до 17:00, неділя вихідний.

Замовлення обробляються  1-3 робочі дні. У суботу та неділю відправки замовлень немає.

Відправка замовлень здійснюється з понеділка по п'ятницю. Замовлення, зроблені після 15:00 відправляються наступного дня.

Замовлення здійснені у суботу та неділю, а також у п'ятницю після 15:00 відправлятимуться у понеділок.  При оплаті на картку Ваше замовлення буде відправлене після  перевірки наявності перерахованих коштів на наш рахунок.

Після виставлення рахунку, замовлення не підлягає зміні.

У звязку з першочерговою орієнтацією на гуртові замовлення і швидкий обіг товару, ми залишаємо за собою право змінювати: фурнітуру, прикраси, ремені, півтони кольорової гами виробів (не кардинально). При підтвердженні замовлення уточнюйте вище вказані деталі.

Оплата замовлень:

— Одразу. У цьому випадку проводиться 100% передплата на платіжну карту Приват Банку. Реквізити Вам надасть менеджер через смс чи на електронну скриньку Оплату можна здійснювати через термінали Приват Банку, каси банку або систему Приват 24. Також,  за вимогою, для оплати замовлення ми можемо надати наш розрахунковий рахунок.

Про перерахунок грошей покупець повинен повідомити менеджера по телефону або на електронну пошту.

— При отриманні товару на складі «Нової пошти». У цьому випадку покупець  додатково до виставленого рахунку доплачує 2% (від суми рахунку) за переказ грошових коштів відправнику і 20 грн. за оформлення відповідних документів.

Вартість доставки оплачується покупцем при отриманні товару згідно з тарифами служби доставки.

Якщо Ви обрали пересилання "Укр Поштою", то оплата здійснюється наперед (100% передплата) на картку.

Покупці країн СНД оплачують замовлення міжнародними грошовими переказами. В країни СНД товар відсилається варіантами, узгодженими із замовником. При відсутності «Нової пошти» в населеному пункті замовника, спосіб доставки обумовлюється по телефону. 

З питань великого опту звертатися за телефоном +38 (096) 404 4754.

ДО УВАГИ ОПТОВИХ КЛІЄНТІВ:

Якщо сума замовлення перевищує 5000 грн, то доставка здійснюватиметься за наш рахунок. Якщо сума замовлення перевищуватиме 7000 грн, (товари з розпродажу не входять до додаткових знижок) то передбачена додаткова система знижок: від 10% і більше в залежності від суми (7000грн - 10%, 10000 - 13%, 15000-15%).

БУДЕМО РАДІ СПІВПРАЦІ!