Внимание! У нас изменились реквизиты: 5169 3305 0387 4890 Каняк Юрий Романович

Інтернет-магазин жіночого одягу Велона

Декілька слів про нашу компанію

VELONA – це виробничо-торгове об’єднання, створене для забезпечення кожній дівчині чи жінці, займати впевнену позицію щодо одягу. У нас народжуються моделі різнобічного плану: для молодих та старших за віком, повсякденні та святкові, для роботи та прогулянок, стильні та ексклюзивні.

Власне виробництво

Наш інтернет-магазин працює без посередників, замовляючи сукні у нас, ви не переплачуєте, бо купуєте у виробника. Сайт, в першу чергу, орієнтований на оптові продажі, але, за численними проханнями споживачів, ми знизили мінімальну оптову партію до 3-х суконь (будь-яких моделей, кольору та розміру). Всі вказані тут ціни є гуртовими, роздрібні вище на 55 грн.

Найнижчі оптові ціни

На сайті вказані ціни від виробника, а тому без додаткових надбавок. Ми цінуємо наших оптових покупців і тому маємо для них додаткові знижки при замовленнях від 3000 грн і вище. Подробнее.

Працюємо гуртом та вроздріб

Пропоновані Вашій увазі вироби можна замовляти (гуртом чи вроздріб) на сайті (додавши в корзину) або по електронній пошті - 1velona@ukr.net .

ЦІНИ НА САЙТІ ВКАЗАНІ ОПТОВІ!! Роздрібні вище на 55 грн. Гуртове замовлення повинне складатися з 3-х і більше виробів, будь-якого кольору і розміру.

Как с нами связаться?

  • Украина, г. Хмельницкий,
    Проспект Мира, 69, офис 308

Менеджер по продажам

  • Татьяна(096) 404 47 54
  • с 9:00 до 19:00 каждый день, кроме воскресенья

За более подробной информацией пишите на на e-mail: 1velona@ukr.net

© 2016, Интернет-магазин женской одежды.

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.