Замовлення, оплата, доставка

Пропоновані Вашій увазі вироби можна замовляти (гуртом чи вроздріб) на сайті (додавши в корзину) або по електронній пошті - 1velona@ukr.net та за номером телефону - 096-404-47-54 (з 9:00 до 19:00 щодня, крім неділі).

Гуртове замовлення повинне складатися з 3-х і більше виробів, будь-якого кольору і розміру.

ЦІНИ НА САЙТІ ВКАЗАНІ ОПТОВІ!! Роздрібні вище на 55 грн.

За контактним телефоном - з 9:00 до 19:00 щодня, окрім неділі, можна отримати необхідну консультацію. Замовлення, прийняті до 20:00, формуються і відправляються замовнику на наступний день (у разі наявності виробів на складі). Замовлення, прийняті після 20:00, формуються і відправляються на один день пізніше. Замовлення обробляється 1-3 робочі дні. У понеділок і четвер формування і відправки замовлень немає.

Після виставлення рахунку, замовлення не підлягає зміні. Якщо не вказані колір і розмір виробу, ми залишаємо за собою право самостійно вибирати колір і розмір замовленої одиниці. 

У звязку з першочерговою орієнтацією на гуртові замовлення і швидкий обіг товару, ми залишаємо за собою право змінювати півтони кольорової гами виробів (не кардинально). 

ПОКУПЕЦЬ може оплачувати своє замовлення, у відповідності з отриманим рахунком, двома способами:

- на картку Приват банку 5169 3305 0387 4890 Каняк Юрій Романович . У цьому випадку проводиться 100% передплата + 0,75% комісії від суми.

 

Про переведення грошей ПОКУПЕЦЬ повинен повідомити менеджера по телефону або по електронній пошті;

- на складі «Нової пошти», при отриманні товару. У цьому випадку ПОКУПЕЦЬ додатково до виставленого рахунку доплачує 2% (від суми рахунку) за переказ грошових коштів відправнику і 20 грн. за оформлення відповідних документів.

 

Доставка товару здійснюється «Новою поштою». За відсутності інформації про номер складу (якщо їх декілька) у пункті отримання, замовлення відправляється на основний склад (склад №1). Вартість доставки товару оплачує покупець.

Якщо Ви обрали пересилання "УкрПоштою", то оплата здійснюється наперед (100% передплата) за сукні та за доставку на картку, яка вказана вище.

Покупці країн СНД оплачують замовлення міжнародними грошовими переказами. В країни СНД товар відсилається варіантами, узгодженими із замовником. При відсутності «Нової пошти» в населеному пункті замовника, спосіб доставки обумовлюється по телефону.

Задати питання / Залишити відгук

Як з нами зв'язатися?

  • Україна, м. Хмельницький,
    Проспект Миру, 69, офіс 308

Менеджер з продажу:

  • Тетяна (096) 404 47 54 (з 9:00 до 19:00 щодня крім неділі)

Адміністрація ТМ "Velona":

Анна Петрівна - (096) 96 94 888

За більш детальною інформацією звертайтеся на e-mail: 1velona@ukr.net

© 2016, Інтернет-магазин жіночого одягу.

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.