fbpx Про компанію | Velona

ТМ "VELONA"– це виробничо-торгове об’єднання, яке займається повним спектром робіт, що супроводжують створення, виготовлення та продаж модного одягу. Вивчаються напрямки та ідеї сьогоднішньої моди, підбираються якісні та конкурентоспроможні тканини, фурнітура, розробляються пробні зразки нової моделі одягу, обговорюються та оцінюються спеціалістами швейної справи та любителями модних ексклюзивних моделей, прошиваються з дотриманням усіх технологічних та конструктивних вимог, для забезпечення високого рівня якості нашого одягу.

Реалізація продукції відбувається через торгові точки та інтернет-магазин VELONA, які пропонують Вашій увазі каталоги жіночого одягу з описом моделей та наявності розмірного ряду.

У нас можна придбати модний одяг за досить доступними цінами. Продаж відбувається для клієнтів різних категорій – любителів чогось новенького, гуртових покупців та магазинів жіночого одягу.

Асортимент нашої продукції змінюється з врахуванням змін моди, сезонності та потреб наших клієнтів.

Найбільшу увагу ТМ "VELONA" приділяє такому виду одягу, як сукня. Саме сукня дозволяє максимально підкреслити жіночність та витонченість кожної леді. У гардеробі стильної жінки знайдеться не одна, а то й не один десяток суконь, не схожих одна на одну. Для модних речей завжди є місце і вони не будуть зайвими у Вашому житті.

Ласкаво просимо до співпраці з ТМ "VELONA".

Шановні клієнти!

Раді вам повідомити, що в січні 2015 року, ми отримали довгоочікуване свідоцтво про реєстрацію товарного знаку "VELONA"!
Відповідно до закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг», будь-яке використання торгового знака іншими особами без згоди власника в будь-якій формі становить правопорушення. Тепер для припинення всіх подібних спроб наша компанія знайшла надійний і безвідмовний засіб у вигляді свідоцтва на товарний знак.

ТМ «VELONA» - це вітчизняний  виробник жіночого одягу, надійний партнер та роботодавець. Наші спеціалісти: дизайнери, технологи та конструктори розробляють моделі одягу опираючись на дані моніторингу ринку та модних тенденцій, завершують етап створення нової сукні вправні робітники швейного цеху. Ми намагаємось якомога частіше радувати Вас новими колекціями. ТМ «VELONA» є зареєстрованим торговим знаком, що володіє усіма авторськими правами на виготовлену продукцію.

Можете бути впевнені, що в компанії VELONA Вас завжди чекають доступні ціни і відмінний сервіс!

Alt